window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-EQJP8XYTZT');
T: 56 654 86 15

Poznaj samochody z oferty Torital

Zawsze aktualne ogłoszenia, wszystkie informacje
o dostępności i cechach modelu. Tutaj również umówisz jazdę próbną i zamówisz rozmowę
z doradcą.

Twój samochód zawsze w rękach fachowców

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pasja i indywidualne podejście do każdego klienta, to wszystko składa się na niezawodność serwisu Torital. Przyjedź, zadzwoń, sprawdź nas. Zadbamy z należyta starannością zarówno o sprawną likwidację szkody komunikacyjnej, jak i usunięcie drobnych usterek. Przeprowadzamy diagnostykę i przeglądy okresowe aut. Posiadamy autoryzację marek Fiat, Peugeot i Iveco. 

Ikona serwisowania auta
Serwis gwarancyjny

Wsparcie techniczne naszego wykwalifikowanego zespołu serwisowego gwarantuje Ci diagnostykę oraz naprawę zgodną z wymaganiami producenta i zawsze bezproblemowe użytkowanie pojazdu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ikona auta
Serwis pogwarancyjny

Diagnostyka, wymiana części, naprawa. W autoryzowanym serwisie Torital dbamy o Twój spokój, terminy i najwyższą jakość obsługi.

ZAPISZ SIĘ DO SERWISU

Ikona lakierowania auta
Serwis blacharsko - lakierniczy

W naszym warsztacie blacharsko-lakierniczym dbamy, by Twoje auto zawsze wyglądąło jak nowe. Prowadzimy kompleksowe naprawy szkód komunikacyjnych, a także usuwamy drobne uszkodzenia i zniekształcenia karoserii. 

ZAPISZ SIĘ DO SERWISU

ZAPYTAJ O CZĘŚĆI
Nowe części zamienne

Korzystamy z oryginalnych części producenta, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i gwarantują idealne dopasowanie.

ZAPYTAJ O CZĘŚĆI

Ikona części, opona, klucz warsztatowy
Części regenerowane.

Prowadzimy sprzedaż części regenerowanych z gwarancją producenta. Jest to doskonały wybór zwłaszcza dla samochodów w okresie pogwarancyjnym.

ZAPYTAJ O CZĘŚĆI
Logo

Gwarancja profesjonalizmu od ponad 30 lat

Zapraszamy do naszego salonu pełnego pasji do motoryzacji

Torital Toruń od lat wpisuje się w historię motoryzacji w mieście Kopernika i okolicach. Jesteśmy dealerem marki Fiat, Citroen oraz Peugeot, ale znajdziesz u nas również gamę aut używanych wszystkich marek. Tu łączymy innowacyjność z tradycją. Klasyczne i eleganckie linie samochodów i najnowsze rozwiązania technologiczne naszych marek to pełna synergia, która ożywia emocje. Dynamiczne sylwetki aut i dopracowane z rzemieślniczą precyzją detale. Harmonia najnowszych systemów i piękno najlepszych wzorców designu. Wszytko to jest magią motoryzacji, która nas napędza i którą się dzielimy.

Zapraszamy na jazdy próbne! 

KONTAKTY

Aktualności, promocje i najlepsze nowości branży motoryzacyjnej

Śledzimy wydarzenia i dzielimy się nimi na bieżąco. Zapraszamy do sekcji aktualności, gdzie piszemy o najnowszych promocjach, innowacjach i trendach. Sprawdź też, jak wspieramy lokalnych sportowców i angażujemy się na rzecz lokalnej społeczności.

 

 

Fiat Tipo pokonał inne marki w rankingu

Fiat Tipo okazał się najbardziej niezawodnym autem kompaktowym w kategorii 1-3 lata. Zajął również drugie miejsce w kategorii samochodów osobowych. 

CZYTAJ WIĘCEJ
WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Wspólnie budujemy silną społeczność sportową.

Aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym wspierając talent toruńskich sportowców zarówno tych, którzy sportem zajmują się profesjonalnie, jak i amatorów oraz przyszłych piłkarzy z klubu piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Wierzymy w ich potencjał i pasję, dlatego jesteśmy częścią ich drogi do sukcesów.

CZYTAJ ARTYKUŁ
WSZYSTKIE PROJEKTY